Efectıs Era Avrasya

Efectıs Era Avrasya

Fire Safety Expert

Efectis; ürünlerin, sistemlerin ve yapıların yangın performansını ölçen, değerlendiren ve belgelendiren bağımsız bir üçüncü taraftır.
Efectis; yenilikçi bir vizyon, gelişmeye açık bir yaklaşım ve uzman teknik kadrosuyla küçük ölçekliden büyüğe, yapı malzemelerinden inşaata kadar, ürünlerinizin, sistemlerinizin veya tüm projenizin yangın performansını ölçer, değerlendirir ve belgelendirir.

Yangın biliminde küresel bir oyuncu olan Efectis’ in Fransa, Hollanda, Türkiye ve Birleşik Krallık’ taki akredite laboratuvarlarının yanı sıra İspanya’ da yangın güvenliği mühendisliği, sertifikasyon ofisleri, İsviçre, Almanya, İran, Ukrayna, Çekya, Rusya ve ABD’ de devam eden iş ortaklıkları ve projeleri bulunmaktadır.

Efectis Holding (Fransa-Hollanda) ve Era Laboratuvarları (Türkiye) ortaklığı ile kurulmuş olan Efectis Era Avrasya ise Efectis Holding’ in 70 yıllık deneyimiyle Türkiye’nin yanı sıra Türki Cumhuriyetler’ den Ortadoğu, Çin ve Hindistan’ a kadar çok geniş bir coğrafyada yangın testleri, belgelendirme ve yangın mühendisliği hizmetleri sunar.

HİZMETLERİMİZ
Belgelendirme ve CE İşaretleme
Ürün Testleri
Yangın Mühendisliği
Yangın Danışmanlığı
Özel ve Yerinde Testler
Yangın Uzmanlığı ve Onayları

Efectis Era Avrasya Broşürümüzü buradan okuyabilir yada indirebilirsiniz

WHATSAPP İLETİŞİM İÇİN TIKLAYIN

EFECTIS ERA AVRASYA


ONLİNE TOPLANTI TALEBİ

TELEFON:

+90 262 658 1662

ADRES:

Dilovası OSB 5. Kısım Fırat Cad. No:18 Dilovası / KOCAELİ, 41455 Dilovası/Kocaeli